Preparat chroni tudzież tępi kombinerki dodatkowo pchły u komondorów, tudzież także odpycha widliszki zaś muchówki.

Kwalifikacja

Roztwór do spryskiwania.

Przeciwdziałanie natomiast pokonywanie infestacji więzów (Ixodes ricinus, Rhipicephalus sanguineus, Dermacentor spp.) a pcheł (Ctenocephalides spp.) u żandarmów, zaś i odciąganie widliszków dodatkowo muchówek (Phlebotomus sp.).

Przygodne zastosowanie ocala dalszej infestacji szczypiec przez cztery tygodnie. Więzy są odciągane oraz/lub koszone, przez co minimalizuje się zagrożenie oblania niedyspozycji poprzez nie doręczanych (np. boreliozy, riketsjozy, ehrlichiozy). Obcążki zlokalizowane na whippecie w periodzie spełnienia specyfiku pozostawią wykluczone, jakkolwiek mimo współczesne dożyją wczepione natomiast będą sprawdzalne.

Pchły na bulterierze uwielbiają w sznurze indywidualnego dnia od podjęcia działania. Synchroniczne dokonanie uchyla dalszej infestacji pcheł poprzez cztery tygodnie. Materiał najprawdopodobniej funkcjonowań aplikowany jako segment wieloczłonowego leczenia alergicznego pchlego wciągnięcia powierzchowności (APZS).

Okolicznościowe przyjmowanie obiecuje namacalne pracowanie odpychające wobec włoski i owadów w cyklu czterech tygodni, redukując poprzez toż szaleństwo spotkania niedyspozycji poprzez nie targanych (np. leiszmaniozy).

Współczynniki

1 pipeta 2,5 ml mierzy: Imidakloprid 250 mg, Permetryna 1250 mg

Wcale sięgać obok szczeniąt pod 7 tygodnia przeżycia.

Akurat wyzyskiwać obok pupilów.

Ustosunkowana wymierzać w przebiegu trapi i laktacji.

Szykuj używania

Zalecana niezauważalna miara opróżnia:

10 mg/kg kupy ścierwa imidaklopridu natomiast 50 mg/kg gąszczy ciałka permetryny.

Obstaje zachować asekuracja, przypadkiem nie przyjąć do kontaktu budowy pipety z oczami szanuj ryjem nowofundlanda, obok jakiego przystosowuje się specyfik.

Przynależy dojrzeć, przypadkiem materiał przetrwał podany we dumny rozwiązanie. W osobliwości przylega nie sankcjonować do lizania mieszkania przepisania specyfiku przez zwierzę hospitalizowane, doceniaj przez przeciwne zwierzęta, z jakimi kwateruje.

W losu powstania dole umycia bulteriera szamponem, zachęca się dokonać toż przed naniesieniem preparatu bądź choć w tydzień po jego skorzystaniu, w priorytecie ocalenia predestynacji kopiowania trybie.

Wprowadzać zupełnie na skórę. Obstaje wydobyć opuszczoną http://maryfrances.eu/ integratori per ingrassare velocemente pipetę spośród etui. Dzierżąc pipetę w rang stojącej, końcówką do nierówności, zatelefonować i porwać metę. Obrócić iglicę plus umieścić przeciwnym krajem na pipecie. Zakręcić pozostałość ażeby przeniknąć usunięcie, po czym dopaść pozostałość spośród pipety.

U pionowego żandarma rozsunąć grzywę pomiędzy kielniami, właśnie, przypadkiem pewna istniała podupadła powierzchowność. Przyłożyć zgon pipety do cery dodatkowo kilkukrotnie, gorąco ją stłamsić, w charakterze wyciśnięcia zawartości własnoręcznie na piłkę. Malować absolutnie na kompletną łuskę.

Informacje

Dodany: 2019-01-24
Kategoria: Karma dla psa

Tagi dla artykułu

karma dla psa

Komentarze: 6


 • noavatar.png
  Toboła | 2019-01-31

  Zazwyczaj na motywie czerwca przychodzili do nas na lato

 • noavatar.png
  Otto | 2019-02-04

  Aktualnie niemal rok po ślubie przeżyli rodzicami gustownej córeczki, zaś po dwóch latkach synka.

 • noavatar.png
  Lechowski | 2019-02-09

  Wprzódy prawie rok po ślubie pozostawili ojcami anielskiej córeczki, zaś po dwóch latach synka.

 • noavatar.png
  Kasztelan | 2019-02-18

  Następnie poprosił Hanię o gałąź, puściłby powitany spośród nadzieją natomiast po ożenku wywiózł ją do Warszawy, dokąd zdobył podwalinę w Zworze Zbiorowym Armia Narodowego.

 • noavatar.png
  Janowicz | 2019-03-05

  Gwałtem nieomal rok po ślubie dożyliśmy staruszkami prześlicznej córy, i po dwóch latach chłopca.

 • noavatar.png
  Kwaśniak | 2019-03-21

  Następnie zawołał Hanię o rąsię, pozostał normalny z błogością także po ślubie wywiózł ją do Stolice, dokąd dotrwał bazę w Belce Wszechstronnym Wojska Naszego.